Informace k lokalitě:

Pozemky a celý projekt jsou situovány na atraktivním, výše položeném místě s krásným výhledem na křivoklátské lesy a s výbornou dopravní dostupností hromadnou i osobní dopravou na Beroun i Prahu. Město Králův dvůr cca 5km daleko. Tyto parcely jsou jsou již plně zasíťované (elektřina v elektroměrném pilíři,  vodovod ve vodoměr. šachtách, obecní tlak. kanaliz. vyústěna pro každý pozemek v revizní šachtě či přípojkou, vše již vyvedeno na jednotlivé parcely). Obec má nově postavenou a již zkolaudovanou centrální ČOV. Projekt je již dokončen a čeká se již delší dobu až obec převezme IS v lokalitě, k čemuž se zavázala. Proto se termín prodeje, zahájení plánování/výstavby vlastních RD posunuje.

Pro podrobnější podmínky možnosti výstavby navštivte obecní úřad v Hudlicích nebo stránky CHKO Křivoklátsko. Informace k územnímu plánu předmětné lokality najdete na stránkách města Beroun, kde si můžete zažádat o vyhotovení tzv. Územně plánovací informace, která popisuje možnosti výstavby na dané parcele. Tato informace je často požadována úvěrující bankou v případě úhrady hypotečním úvěrem.

!!Nenechte se zmást případnou uvedenou minimální hodnotou pozemku 1000m2. Tato hodnota se váže pouze na nově parcelované pozemky od platnosti nového územního plánu tedy od 16.2.2016. Lokalita „U Kaštanu“ byla parcelována v roce 2013 před platností této hodnoty!! Vše je tedy v pořádku.

Místo je ideální pro ty, kteří upřednostňují přírodu a čistý vzduch, klid a zároveň chtějí mít blízko dostupné větší město. V okolí je množství sportovního i kulturního vyžití, ale i odpočinku. Křivoklát, Žebrák, Hudlické skály, a mnoho dalších. Obec disponuje širokou občanskou vybaveností, je zde např. mateřská a základní škola pro 1. až 5. ročník se školní jídelnou a školní družinou, lékař atd.